Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

SVEIKATINIMO PROJEKTAS „PADĖKIM VAIKUI AUGTI SVEIKUOLIŲ ŠALYJE“, 2022-05-26

Gegužės 23 – 26 d. mūsų darželyje ir Zoknių progimnazijoje vyko smulkiosios motorikos ir sveikatinimo projektas „Padėkim vaikui augti sveikuolių šalyje“. Logopedė ir sveikatos biuro specialistė papasakojo vaikams apie sveikos gyvensenos ir smulkiosios motorikos lavinimo svarbą ir įtaką kalbai bei komunikacijai, tėveliams pagamino informacinius lankstinukus, skrajutes. Visas tas dienas mažieji  dėliojo dėliones, spalvino, kirpo, lipdė, su sveikatos biuro specialiste atliko rytinę mankštą, su logopede mokėsi kalbinių pirštelių žaidimų, funkcinio kilimėlio pagalba aktyvino pėdų taškus. Zoknių progimnazijos priešmokyklinės grupės vaikučiai taip pat atliko užduotėles smulkiosios ir stambiosios  motorikos lavinimui.

         Gegužės 26 d. „Nykštukų“,  „Saulės zuikučių“ ir PUG mokiniai susirinko į bendrą renginį darželio kiemelyje. Čia vyko žaidimų rytmetis: mažieji atliko įvairias užduotis smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimui, dėmesio sukaupimui, erdvės suvokimui. Renginį užbaigėme statydami draugystės miestą. Patyrėme daug gražių emocijų, mokinomės būti dėmesingi, draugiški, džiaugėmės kiekvienu laimėjimu.