Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

DALYVAVIMAS FUNKCINĖSE PRATYBOSE, 2022-05-27

Gegužės 27 dieną lopšelyje darželyje buvo organizuotos funkcinės pratybos „Saugus elgesys ir veiksmai sukilus stipriam vėjui“. Šių pratybų tikslas tobulinti darbuotojų žinias ir gebėjimus, atlikti veiksmus, apsaugančius nuo pavojų. Svarbu mokyti ugdytinius greitai ir saugiai evakuotis kilusių gamtos stichijų metu.

Pratybų dalyviai buvo supažindinti su pagrindinėmis saugaus elgesio taisyklėmis, kai gamtoje siautėja stiprus vėjas. Tik išgirdus pavojaus signalą, visų grupių komandos turėjo pasislėpti saugiausiose grupių patalpose. „Vyturėlių“ grupėje vėjo gūsis „išdaužė“ pravirą langą. Ši grupė  greitai ir saugiai evakavosi į lopšelio-darželio rūsį. Čia visi ugdytiniai buvo patikrinti pagal sąrašą ir jiems suteikta reikalinga pagalba: patiesti šilti pledai, pasiūlyta geriamojo vandens, aptarta pavojinga situacija. Dėkojame organizatoriams ir dalyviams už susikaupimą, aktyvų bei atsakingą dalyvavimą funkcinėse pratybose.