Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

„ZOKNIŲ RESPUBLIKOS 2021“ ŠVENTĖ, 2021-09-27

      Zoknių bendruomenės šventė „Zoknių respublika 2021“ skirta telkti bendruomenę kūrybinei – praktinei veiklai. Skiepyti bendrakultūrines ir humanistines vertybes. Stiprinti ryšį tarp įvairaus amžiaus kartų.

     Viena iš šventės sudėtinių dalių – menų mugė, kuri  atvira bendruomenei, miestui ir rajonui. Mugėje  galėjo  dalyvauti mokyklos, darželiai, būreliai, organizacijos, bendruomenių nariai ir  norintys asmenys su savo kūrybiniais darbais, natūraliomis ir perdirbtomis sodo ir daržo gėrybėmis, gėlių puokštėmis, sodinukais, keičiamais daiktais. Dalyviams buvo suteikiamos vietos darbams eksponuoti ir prekiauti.

       Komandos iš 2-5 asmenų dalyvavo kūrybinėse edukacijose.  Šventės dalyviai  buvo vertinami už aprangos stilių. Kiekviena komanda ieškojo nepaprasto lobio.

      Mūsų lopšelio-darželio tėveliai, ugdytiniai, darbuotojai aktyviai dalyvavo šventėje „Zoknių respublika 2021“. Mes parengėme tris edukacijas: „Raganaičių bižuterija“, „Raganaičių šluotelės“ ir „Raganaičių amuletai“. Maža mūsų bendruomenė susitelkė ir prigamino gražiausių dirbinių, prikepė gardžiausių kepinių šventės mugei. Prekyba vyko „Sveiko maisto turgelyje“, „Rankdarbių skrynioje“ ir kepyklėlėje „Pikliaus rojus“.

    Renginio pabaigoje išaiškėjo, jog didžiausias turtas ir lobis yra pati šauniausia, susitelkusi „Zoknių respublikos“ bendruomenė. Dėkojame savo socialiniams partneriams, tėveliams, jų vaikučiams bei išradingiems įstaigos darbuotojams už drauge praleistą laiką.