Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

„VYTURĖLIŲ“ GRUPĖS JUDRIOJO ŽAIDIMO PRISTATYMAS, 2020-12-11

         Jau keletą metų mūsų lopšelis – darželis sėkmingai dalyvauja ilgalaikiame tarptautiniame projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas“. Visos grupės ir pagalbos specialistai aktyviai įsijungė į šią veiklą: vaikai stebimi, atliekamas jų smulkiosios ir stambiosios motorikos vertinimas, rytais grupėse žaidžiami logopediniai pirštelių ir artikuliacinio aparato žaidimai.

       „Vyturėlių“ grupės auklėtojos paruošė ir pristatė judrųjį žaidimą „Figūrų planeta“. Žaidimas skirtas 3 – 4 metų amžiaus vaikams ( tinka ir vyresniems, specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams), ugdyti jų gebėjimą skirti ir pavadinti figūras, spalvas, atpažinti emocijas, mokytis žaisti komandoje: palaikyti draugą, sulaukti savo eilės, pajudėti.

         Visi vaikučiai aktyviai dalyvauja šioje veikloje, džiaugiasi sėkme ir mokosi išgyventi nesėkmę. O auklėtojos geranoriškai žada pasidalinti šiuo žaidimu su visais norinčiais linksmai pažaisti, pabendrauti.