Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

VASARIO 16-OSIOS ŠVENTĖ „ČIA TĖVELIS IR MAMA, ČIA ŠALELĖ LIETUVA“, 2023-02-15

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena – viena svarbiausių datų kiekvienam lietuviui. Prisiminkite kelią į laisvę ir vertinkite tai, ką turime, puoselėkime tradicijas, mylėkime savo šalį ir didžiuokimės žmonėmis, kurie ją kuria. Valstybės atkūrimo šventės proga linkime vienybės, stiprybės ir prasmingų darbų Lietuvai!

Šių metų vasario 15 dieną lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“ visa bendruomenė rinkosi švęsti Lietuvos gimtadienį.  Pasipuošę tautiniais rūbais, šventine atributika, su puikia nuotaika bei šiltu šventės ir netikėtumo laukimu. Renginio pradžioje iškilmingai giedojome tautinę giesmę, ore tvyrojo susikaupimas ir akimirkos iškilmingumas. Minėjimo metu vaikai klausėsi dainų apie Lietuvą, šoko lietuvių liaudies šokius, deklamavo gražiausias eiles savo kraštui. Netrūko ir linksmybių – mažieji vaikučiai rūšiavo vėliavos spalvų kamuoliukus, o vyresnieji ugdytiniai iš kaladėlių sudėliojo Lietuvos trispalvę. Dėkojame meninio ugdymo mokytojai Irenai Eirošytei, kuri paruošė vaikučius vasario 16-osios šventei.