Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

UŽSIĖMIMAI IŠMANIOJOJE STEAM MOKSLIUKO LABORATORIJOJE L/D „DRUGELIS“, 2022-10-24

 

Bendradarbiaudami su Šiaulių lopšeliu-darželiu „Drugelis“ mūsų įstaigos vyresnieji vaikai dalyvauja STEAM gebėjimų ugdymo programoje „Keliaukime kartu su STEAM“.  

Spalio 21 dieną „Saulės zuikučių“ grupės ugdytiniai drauge su pedagogais vyko į lopšelio-darželio „Drugelis“ STEAM moksliuko laboratoriją. Susitikimo pradžioje mokytoja vaikučius supažindino su taisyklėmis, kurių svarbu laikytis išmaniojoje laboratorijoje. Vaikus pirmiausia nustebino neįprasta  vieta, dega įvairiaspalvės šviesos. Visi nurimo, žvalgėsi ir apžiūrinėjo nematytą įrangą, žaidimus. Įdėmiai klausė mokytojos nurodymų, susirado planšetėje nuorodą ir prasidėjo tyrinėjimai. Kiek džiaugsmo buvo atradus cukruje kristalų, arbatžolėse lazdelių. Visus potyrius fotografavo ir piešė ką pamatė. Daug emocijų patyrė tyrinėjant sėklytes, nes mikroskopas taip išdidino, kad prilygo delniuko dydžiui. Buvo šaunu ir įdomu. Vaikai padėkojo mokytojai ir kalbėjo, kad norėtų dar daug kartų susitikti. Ugdytinių akytės užfiksavo gausybę įdomių dalykų, kuriuos norėtų dar išbandyti.