Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

TARPTAUTINĖ ŽODŽIO „AČIŪ“ DIENA, 2020-01-11

Sausio 11 dieną yra  švenčiama Tarptautinė žodžio „Ačiū“ diena. Juk dėkingumas – vienas nuostabiausių ir tauriausių jausmų, įkvepiančių augti, kurti ir gausinti tai, už ką dėkojama. Kiekvienas iš mūsų turime už ką padėkoti.

Mūsų lopšelio-darželio dviejų grupių vaikučiai, taip pat paminėjo šią dieną. „Saulės zuikučių“ ir „Nykštukų“ grupės ugdytiniai su socialine pedagoge Lina ir auklėtojomis kalbėjosi apie šio žodžio svarbą ir reikšmę. Išsiaiškino, kam mes turime dėkoti šiuo sunkių išbandymų metu. Vaikai sužinojo, kad dėkoti reikia ne tik savo artimiesiems, tėveliams, draugams.  Sakyti ačiū galima ir reikia – medikams, policininkams, paštininkams, pardavėjoms, auklėtojoms, mokytojoms ir kitiems žmonėms, kurie dirba šiuo sunkmečiu. „Saulės zuikučiai“ klausėsi „Kakės Makės“  gražią dainelę apie šį stebuklingą žodį „Ačiū“, o „Nykštukų“ grupės vaikai nuspalvino piešinukus su įvairių profesijų atstovais.