Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

PADĖKA UŽ BENDRADARBIAVIMĄ, 2021-04-19

Knygos net ir technologijų amžiuje yra ir bus vienas patikimiausių ir patraukliausių informacijos šaltinių, laisvalaikio malonumų, mokymosi ir ugdymosi priemonių. Knygos – tai kelias į savęs ir pasaulio pažinimą. Knygų niekuomet nebūna per daug, todėl labai nudžiugome, gavę internetinio knygyno https://patogupirkti.lt/ pasiūlymą padovanoti keletą mūsų pačių pasirinktų knygų. Išsirinkome knygas, kurios padės Šiaulių lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ vaikučiams pažinti emocijų pasaulį, sužinoti gamtos pasaulio paslapčių, susipažinti su ūkininko kasdienybe ir aplinka. Neabejojame, kad „Mano didžioji emocijų knyga. Puikūs trumpi pasakojimai apie emocijas ir jausmus“ taps puikia priemone vaikams susivokti savo jausmų pasaulyje, taps emocijų valdymo pradžiamoksliu. Sibylle von Olfers knyga „Šakniukų metai: žiema, pavasaris, vasara, ruduo“ leis  vaikams aiškiau suprasti metų laikų kaitos dėsningumus. Na o knyga „100 nuotraukų. Ūkis“ praplės vaikų žodyną, leis susipažinti su gyvenimu ūkyje.

Džiaugiamės nebe pirmą kartą bendradarbiaudami su internetiniu knygynu https://patogupirkti.lt/, jų siūlomu įvairių knygų asortimentu, maloniu bendravimu ir, žinoma, dovanomis.