Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS RENGINIAI, 2022-09-22

Šiemet aktyviai dalyvaujame Europos judumo savaitės renginiuose, kurių šūkis -„Judėk laisviau“.   Rugsėjo 16-22 dienomis mūsų lopšelio-darželio sveikatos komandos nariai kvietė vaikučius mankštintis kiekvieną rytą lauke ar sporto salėje. Savaitės pradžioje 4 grupių vaikai dalyvavo solidarumo bėgime aplink savo darželį. Taip pat žaidė judriuosius žaidimus lauke bei įstaigos salėje.                                                                               

Rugsėjo 22 dieną visa mūsų bendruomenė rinkosi į lopšelį-darželį pėsčiomis ar su dviratukais, paspirtukais, kurie papuošti šventiniais akcentais. Visuomenės sveikatos specialistė pakvietė visus vaikučius aktyviai dalyvauti renginyje „Diena be automobilio“. Jo metu organizatoriai vaikams pravedė saugaus eismo pamokėlę, papasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę, supažindino su kelio ženklais. Kiekviena grupė savo tvariomis judėjimo priemonėmis važiavo aplink darželį drauge su fizinio ugdymo mokytoju bei auklėtojomis. Eismo dalyviai mokėsi laikytis saugaus vairavimo taisyklių ir išvengti avarijų. Vėliau ugdytiniai linksmai sportavo su treneriu Luku ir džiaugėsi puikia rudens diena. Dėkojame organizatoriams bei dalyviams už prasmingai praleistą laiką drauge.