Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

DĖL PARAMOS SKYRIMO

Gerbiami tėveliai ir lopšelio-darželio bendruomene, dėkojame Jums už geranorišką 2020-aisiais metais skirtą 1,2% paramą Šiaulių lopšeliui-darželiui „Auksinis raktelis“.

Jūsų parama padėjo mums įsigyti interaktyvias edukacines išmaniąsias grindis, kuriomis dabar džiaugiasi ir vaikai, ir pedagogai. Šią priemonę jau pristatėme Jums savo tinklalapyje https://www.auksinisraktelisld.lt/page/3/ .

      2021 metais ir vėl kreipiamės į Jus tikėdamiesi paramos. Maloniai prašome 1,2 proc. GPM skirti Šiaulių lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ ugdomosios aplinkos tobulinimui. Šiemet numatėme labdaros pinigus skirti didelės įstrižainės monitoriams grupėse, kad vaikams būtų lengviau prieinama begalinė interneto erdvė su didžiulėmis ugdymo galimybėmis.

Apsisprendę paremti darželį, prašome iki gegužės 1 d. užpildyti prašymą prisijungę elektroniniu būdu – per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Jei tai padaryti Jums sudėtinga, mielai Jums padės grupių auklėtojos, administracija ar įstaigos raštinė.

 

DUOMENYS, REIKALINGI PRAŠYMUI UŽPILDYTI Paramos gavėjas: Šiaulių lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
Adresas: Radviliškio g. 86, Šiauliai
Paramos gavėjo kodas: 190529538