Radviliškio g. 86, LT-76369 Šiauliai              Tel./faks. (8 41) 54 30 14              El. p. auksinis.raktelis@splius.lt

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ STEAM VEIKLŲ FOTOGRAFIJŲ PARODA “MAŽIEJI GAMTOS TYRINĖTOJAI”

Steam-parodos-viršelis-768x527

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ MOKYTOJŲ, ŠVIETIMO PAGALBOS SPECIALISTŲ UGDYMO PRIEMONIŲ PARODA „SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ TURINČIŲ VAIKŲ UGDYMAS PER PERCEPCINIUS POJŪČIUS“

paroda

Steigėjas

sm_savivaldybe_baneris
musu-darzelis-img
ŠMSM-1
vaiku-linija-lt-177x82
kimochi

RUDENS TAKELIU

Be-pavadinimo-300x225

SMALSIEJI INŽINIERIAI

VIRŠELIS-768x607

Tarptautinis projektas „Vaiko kelias į gražią kalbą“

logotipas-1
sveika_mokykla_logotipas_RGB (2)
Screenshot 2021-11-10 at 08.58.49
Screenshot 2021-11-10 at 08.58.37
Competent_2022_5_lt_7627c

ŠVENČIAME ŠIAULIŲ MIESTO GIMTADIENĮ, 2023-09-22

 

Šių metų rugsėjo 22 dienos rytmetį visa įstaigos bendruomenė susirinko lopšelio-darželio kieme dalyvauti pramogoje „Saldainis Šiauliams“. Šventinį renginį vedė meninio ugdymo mokytoja Valerija Berteškienė. Diskusijos metu mokytoja išsiaiškino, jog vaikai dažnai lankosi įžymiose Šiaulių miesto vietose. Drauge su Saulutės personažu mažieji sužinojo Šiaulių miesto gimimo datą ir jam padovanojo 4 milžiniškus, spalvingus, gardžius saldainius. Visus maloniai nustebino ugdytinio Benedikto atlikta dainelė, kuria jis pasveikino savo gimtąjį miestą. Vėliau šventės dalyviai nutarė nupiešti savo miestui dovanų: saldainių, tortų, saulučių, keksiukų, širdelių… Kūrybinių dirbtuvių metu mažieji mėgavosi nuostabiu oru, šauniomis dainelėmis, o interviu metu atsakinėjo į Saulutės užduotus klausimus. Dėkojame organizatoriams už puikų laiką praleistą drauge.

 

DALYVAUJAME „JUDUMO SAVAITĖS“ RENGINIUOSE

Kaip ir kiekvienais metais dalyvaujame „Judumo savaitės“ veiklose. Šiais metais sveikatingumo komanda kvietė visus vaikučius ir jų tėvelius dalyvauti linksmose rytinėse mankštose. Judesys drauge su bičiuliais, tėveliais bei grupių mokytojomis nuteikė mažuosius aktyviai praleisti laiką ugdymo įstaigoje. Ugdytiniai sužinojo, kad mankštintis ne tik sveika, bet ir smagu.

Rugsėjo 19 dieną lopšelio-darželio kieme vyko šaunus sporto renginys „Kaip mes galime judėti?“ Įstaigoje svečiavosi visuomenės sveikatos specialistas, vykdantis visuomenės sveikatos stiprinimą fizinio aktyvumo skatinimo srityje Tomas Katkus, kuris subūrė vaikus rytiniam apšilimui. Po nuotaikingos mankštelės ugdytiniai varžėsi draugiškose estafetėse. Mažieji gryname ore linksmai bei aktyviai praleido laiką su draugais ir sužinojo įvairiausių būdų kaip galima linksmai judėti  nenuobodžiauti.

“ŠVENTĖME RUGSĖJO 1-ĄJĄ JAU 40 KARTĄ”

Pagaliau atėjo 40 metų laukta Rugsėjo 1-oji! „Auksinio raktelio“ bendruomenė susirinko ne tik į Mokslo ir žinių šventę, bet ir į 40-ąjį darželio gimtadienį. Atvyko daug mielų lauktų svečių, skambėjo sveikinimo žodžiai, pasipylė dovanos, kaip ir įprasta per gimtadienį. Tačiau labiausiai vaikus nudžiugino tiesiai iš piešinio ant sienos ištrūkę Katinėlis ir Viščiukas. Jie linksminosi, dainavo, šoko kartu su vaikais, tėveliais, svečiais ir darbuotojais. Pagaliau, pritariant visiems šventės dalyviams, buvo sudainuota „Auksinio raktelio“ daina, sukurta meninio ugdymo mokytojos Valerijos. Pavargę nuo linksmybių, visi sugužėjo valgyti gimtadienio torto. Šventė pavyko! Ne veltui jos laukėme 40 metų!

 

„Vėl kartu“

2023 m. rugsėjo 1 d. visus šiauliečius kviečia Naujų mokslo metų pradžios festivalis „Vėl kartu“ – Šiaulių miesto mokinių ir jaunimo muzikos, sporto, pramogų, žaidimų ir atradimų šventė!

DĖMESIO!

Rugsėjo 1 dieną vaikus į darželį prašome atvesti įprastu laiku – iki 8.30 val., kad jie galėtų papusryčiauti, kaip įprasta. Rugsėjo 1-osios šventės pradžia – 9.30 val. Jei norite atvykti tik į šventę, prašome telefonu informuoti apie tai grupės mokytoją. Šiais metais švenčiame darželio 40-ąjį jubiliejinį gimtadienį, tad maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti šventėje, jeigu tik galite. Mūsų laukia šventinė programa, sveikinimai, vaišės ir gera nuotaika. Iki susitikimo Jubiliejuje.

Administracija

Projektas „Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bitučių populiacijos Šiauliuose”

This gallery contains 17 photos.

Zoknių lopšelis-darželis „Auksinis raktelis” dalyvauja Šiaulių techninės kūrybos centro organizuojamame aplinkosauginiame projekte „Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bitučių populiacijos Šiauliuose”.

Šių metų liepos 19 dieną mūsų įstaigos ugdytiniai susirinko dalyvauti antrame pasiruošimo akcijai etape. Teminės pamokos metu vaikai susipažino su aplinkos taršos faktoriais, kurie daro įtaką bičių populiacijoms, sužinojo įdomių faktų apie bičių gyvenimą, jų naudą žmonijai bei tvarų gyvenimo būdą. Dirbtuvėlių metu vaikai mokėsi popieriaus perdirbimo technologijos ir gamino popieriaus sėklų „bombas”.

Projekto kulminacija – spalio 6d. organizuojamas renginys, kurio metu vaikai dalinsis sėklų „bombomis” su praeiviais. Kartu skleisime šypsenas ir draugystę bei kelsime bendruomenės suvokimą apie aplinkosaugos svarbą mums ir bitėms.

SVEIKINAME JONUS IR JANINAS!!!

Kai pražysta pačios gražiausios pievų gėlės, kai diena būna labai ilga, o naktis – trumputėlė, į lopšelį-darželį „Auksinis raktelis“ ateina Joninės.

Birželio 23-čiąją, mokytojos grupėse vaikams pasakojo apie Joninių tradicijas. Joninių vainiko ir Joninių laužo reikšmę.  Apie vasaros saulėgrįža –  ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties metą, kada didžiausia pagarba būdavo atiduodama augmenijai, vandeniui, saulei ir ugniai.

Visi kartu klausėsi įvairių dainų apie Jonines.  Vaikai susipažino su daugybe augalų rūšių, iš kurių su mokytojomis vėliau pynė vainikus. Visus nupintus vainikus skyrė Jonams ir Janinoms.

PRAMOGAUJAME “PURVO VIRTUVĖLĖJE”

Prasidėjus vasarai taip smagu siausti, tyrinėti, eksperimentuoti lauke. Mūsų lopšelio-darželio ugdytiniai džiaugiasi nauja lauko veiklų erdve, kurioje įrengtos 2 “Purvo virtuvėlės”. Čia ugdytiniai žaidžia namais, kepa, verda gardžiausius valgius, mokosi dalintis, bendrauti su žaidimų draugais. Mažieji eksperimentuoja, tyrinėja smėlio, žemių, vandens savybes. Savo žaidimuose vaikai naudoja įvairiausią gamtinę medžiagą: akmenukus, žolę, šakeles ir kt. Patyriminė veikla ugdytiniams labai patinka, nes jie patys kuria veiklos planą ir žaismingai, savarankiškai jį įgyvendina.

1 2 3 78